Nasza oferta

Oferujemy pokazy i warsztaty kulinarne w wykonaniu popularnych aktorów, celebrytów oraz znanych kucharzy prowadzących w telewizji swoje programy. Ugotować dla Państwa mogą także uczestnicy niezwykle popularnych programów typu reality show o charakterystyce kulinarnej, takich jak „MasterChef”, „Hell’s Kitchen”, „Top Chef”, „Ugotowani”.

W naszej ofercie znajdą Państwo także znane osoby, które nie gotują w sposób profesjonalny, ale poprzez swoją wiedzę lub charakterystyczną rolę w popularnym filmie czy serialu, uświetnią swoją osobą imprezę kulinarną (np. konkurs kulinarny, konferencję lub promocję nowego produktu).

Posiadamy bogatą ofertę własnych, autorskich pokazów kulinarnych, np: „Pokaz gotowania na olbrzymiej patelni‚, „Smaki Gruzji” czy „Kreatywne warsztaty kulinarne dla dzieci„.

Warianty pokazu:

Pokaz kulinarny z degustacją (eventy w centrach handlowych i galeriach, imprezy plenerowe) – gwiazda gotuje 3-5 potraw, pokazując i wyjaśniając, jak je przygotować. Po ugotowaniu każdej z nich, widzowie są częstowani porcjami degustacyjnymi podanymi w naczyniach jednorazowych. W przerwach pokazu każdy chętny może sobie zrobić zdjęcie z prowadzącym. Rodzaje potraw są zazwyczaj dopasowane do charakteru Państwa imprezy (np. Święto Kaszy, Święto Karpia, Święto Ziemniaka itp.)
Zamknięty pokaz kulinarny (spotkania integracyjne, bankiety, imprezy team-building) – gwiazda prowadzi pokaz dla zamkniętego grona zaproszonych osób. Pokaz może mieć charakter warsztatów i wspólnej zabawy – uczestnicy mają do wykonania zadania indywidualne lub są podzieleni na grupy, które ze sobą rywalizują. W tym drugim przypadku uczą się współdziałania w grupie.
Nasze pokazy/warsztaty kulinarne nie muszą być drogie. Posiadamy bardzo urozmaiconą ofertę cenową pozwalającą dopasować się w sposób elastyczny do Państwa imprezy. W celu precyzyjnej kalkulacji lub przesłania aktualnej oferty cenowej prosimy o kontakt mailowy na adres biuro@pokazykulinarne.com lub telefoniczny: 604 349 905, 728 801 721.

 

 

Nasze pokazy/warsztaty prezentujemy podczas:

  • imprez plenerowych
  • zamkniętych eventów,
  • konferencji kulinarnych,
  • promocji nowych produktów,
  • spotkań w centrach handlowych,
  • imprez w ośrodkach kultury,
  • konkursów kulinarnych,
  • eventów w hotelach
  • imprez prywatnych (wesela, urodziny, jubileusze itp.)
Zobacz nasze autorskie pokazy

Pokaz gotowania
na olbrzymiej patelni

Najczęściej zamawiany pokaz
na imprezy plenerowe!

Rewelacyjna atrakcja kulinarna zarówno latem,
jak i zimą…

Znakomity show kulinarny, a do tego kilkaset porcji pysznego jedzenia dla publiczności.
To będzie hit Waszej imprezy plenerowej!

Bitwa na dwie
lub trzy
olbrzymie patelnie

Zapraszamy Państwa do wspólnej kulinarnej zabawy,
w czasie której przygotujemy na Państwa oczach wyjątkowe dania… A wszystko za sprawą znakomitych Szefów Kuchni, dla których gotowanie to nie tylko zawód, ale prawdziwa pasja.

Warsztaty pieczenia chleba lub pierników

Warsztaty pieczenia mają pokazać, że wypiekanie jest czymś bardzo przyjemnym i przy odrobinie pracy możemy spędzić czas bardzo przyjemnie, pożytecznie,
a także zrobić niespodziankę naszym bliskim.
Goście będą mogli przygotowywać przeróżne chleby, np. ekologiczne, z dodatkami oraz według staropolskich przepisów, jak również upiec pachnące pierniki,
które następnie sami udekorują.

Pokaz gotowania zupy
w wielkim kotle

Gotowanie zupy w wielkim kotle, prowadzone przez kucharzy z programów „MasterChef”, „Hell’s Kitchen”
i „Top Chef”. W szczególności polecamy zupy rybne, tajskie z owocami morza, a także te nasze, polskie. Jesteśmy otwarci również na Państwa propozycje.
Nasi kucharze mogą przygotować
nawet 2500 porcji degustacyjnych!

Kreatywne warsztaty kulinarne dla dzieci

Warsztaty kulinarne dla dzieci są wyjątkową okazją do odkrywania nowych smaków, poznawania zapachów i eksperymentowania z naturalnymi składnikami używanymi na co dzień w kuchni.

Smaki Gruzji

Jedyny w Polsce muzyczno-kulinarny show!

Muzyczno-kulinarny show w wykonaniu jedynego w Polsce zespołu muzycznego tworzącego ten rodzaj muzyki oraz specjalnych gości z Gruzji. Program przybliży Państwu kulturę, tradycję oraz kuchnię tego wspaniałego kraju.

Turnieje kulinarne

Lato i jesień to najlepsza pora na plenerowe gotowanie. Proponujemy Państwu „Bitwę na dwie ogromne patelnie” oraz „Bitwę na cztery grille”, czyli Turnieje Kulinarne, które są idealną propozycją na: Dni Miast, imprezy okolicznościowe (Turniej Sołtysów, dni produktów regionalnych itp.) i rodzinnych.

Gotowanie w starożytnych piecach Tandyrach

Przedstawiamy Państwu jedyny w Polsce, niepowtarzalny, pełen pozytywnych wrażeń pokaz gotowania w starożytnych piecach Tandyrach.

Pizza-Burger Show

Jedna z naszych najnowszych atrakcji – warsztaty przygotowywania i pieczenia pizzy oraz smażenia pysznych hamburgerów! Podczas warsztatów uczestnicy dowiedzą się, jak przygotować najlepsze ciasto do pizzy, jakie mięso najlepiej nadaje się do hamburgerów, a także jakie dodatki mogą zawitać w obu potrawach.

Bicie rekordów kulinarnych

Przedstawiamy Państwu nową, rewelacyjną atrakcję kulinarną – bicie rekordów w wielkości gotowanej potrawy. Wykorzystując zestawy naszych olbrzymich plenerowych urządzeń gastronomicznych, dajemy Państwu możliwość przyrządzenia np.: największej jajecznicy, najdłuższej kiełbasy, największego placka ziemniaczanego lub racucha.

Catering

Gotowaniu na olbrzymich patelniach lub w ogromnym kotle nie zawsze musi towarzyszyć pokaz kulinarny. Usługa może mieć również charakter cateringowy.