Oferujemy pokazy i warsztaty kulinarne w wykonaniu popularnych aktorów, celebrytów oraz znanych kucharzy prowadzących w telewizji swoje programy. Ugotować dla Państwa mogą także uczestnicy niezwykle popularnych programów typu reality show o charakterystyce kulinarnej takich jak MasterChef, Hell’s Kitchen, Top Chef, Ugotowani.

W naszej ofercie znajdą Państwo także znane osoby które nie gotują w sposób profesjonalny, ale poprzez swoją wiedzę lub charakterystyczną rolę w popularnym filmie czy serialu, w sposób znakomity swoję osobą uświetnią imprezę kulinarną (np. konkurs kulinarny, konferencję lub promocję nowego produktu).

Posiadamy bogatą ofertę własnych, autorskich pokazów kulinarnych np: „Pokaz gotowania na olbrzymiej patelni‚, „Smaki Gruzji” czy „Kreatywne warsztaty kulinarne dla dzieci„.

Warianty pokazu:

  1. Pokaz kulinarny z degustacją (eventy w centrach handlowych i galeriach, imprezy plenerowe) – gwiazda gotuje 3-5 potraw, pokazując i wyjaśniając jak je przygotować. Po ugotowaniu każdej z nich widzowie są częstowani porcjami degustacyjnymi podanymi w naczyniach jednorazowych. W przerwach pokazu każdy chętny może sobie zrobić zdjęcie z prowadzacym. Rodzaje potraw są zazwyczaj dopasowane do charakteru Państwa imprezy (np. Święto kaszy, Święto karpia, Święto ziemniaka itp.)
  2. Zamknięty pokaz kulinarny (spotkania integracyjne, bankiety, imprezy team-building) – gwiazda prowadzi pokaz dla zamkniętego grona zaproszonych osób. Pokaz może mieć charakter warsztatów i wspólnej zabawy – uczestnicy mają do wykonania zadania indywidualne lub są podzieleni na grupy, które ze sobą rywalizują. W tym drugim przypadku uczą się współdziałania w grupie.

Nasze pokazy/warsztaty kulinarne nie muszą być drogie. Posiadamy bardzo urozmaiconą ofertę cenową pozwalającą dopasować się w sposób elastyczny do Pańtwa imprezy. W celu precyzyjnej kalkulacji lub przesłania aktualnej oferty cenowej prosimy o kontakt mailowy na adres biuro@pokazykulinarne.com lub telefoniczny: 604 349 905,  728 801 721

Nasze pokazy/warsztaty prezentujemy:

        •  na imprezach plenerowych,
        •  zamkniętych eventach,
        •  podczas konferencji kulinarnych,
        •  promocji nowych produktów,
        •  w centrach handlowych,
        •  w ośrodkach kultury,
        •  podczas konkursów kulinarnych,
        •  w hotelach
        •  podczas Jarmarków Bożonarodzeniowych,
        •  na imprezach prywatnych (wesela, urodziny, jubileusze itp.)

Zobacz nasze autorskie projekty kulinarne:

Kreatywne warsztaty kulinarne dla dzieci

Kreatywne warsztaty kulinarne dla dzieci

 

Smaki Gruzji

Smaki Gruzji

 

Smaki Gruzji na ogromnej patelni

Smaki Gruzji na ogromnej patelni

 

Mariusz Szwed - finalista MasterChefa gotuje na ogromnej patelni

Mariusz Szwed – finalista MasterChefa gotuje na ogromnej patelni

 

Pokaz gotowania na ogromnej patelni w wykonaniu finalistki programu Hell's Kitchen Sylwii Biały.

Pokaz gotowania na ogromnej patelni w wykonaniu finalistki programu Hell’s Kitchen Sylwii Biały.