Nasza oferta:

Oferujemy pokazy i warsztaty kulinarne w wykonaniu popularnych aktorów, celebrytów oraz znanych kucharzy prowadzących w telewizji swoje programy. Ugotować dla Państwa mogą także uczestnicy, a także finaliści niezwykle popularnych programów o charakterystyce kulinarnej, takich jak: „MasterChef”, „Hell’s Kitchen”, „Top Chef”, „Ugotowani”.

W naszej ofercie znajdą Państwo również znane osoby, które nie gotują w sposób profesjonalny, ale poprzez swoją wiedzę lub charakterystyczną rolę zagraną w popularnym filmie czy serialu, w znakomity sposób uświetnią swoją osobą imprezę kulinarną (np. konkurs, konferencję lub promocję nowego produktu).

Posiadamy dużo autorskich pokazów kulinarnych, np: „Pokaz gotowania na olbrzymiej patelni”, „Smaki Gruzji”, „Kreatywne warsztaty kulinarne dla dzieci”.

Warianty:
Pokaz kulinarny z degustacją (eventy w centrach handlowych i galeriach, imprezy plenerowe) – gwiazda przygotowuje 3-5 potraw, pokazując oraz wyjaśniając, jak je przygotować. Po ugotowaniu każdej z nich widzowie są częstowani porcjami degustacyjnymi. W przerwach każdy chętny może sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie z prowadzącym. Rodzaje potraw są zazwyczaj dopasowane do charakteru Państwa imprezy (np. Święto Kaszy, Święto Karpia, Święto Ziemniaka itp.).

Zamknięty pokaz kulinarny (spotkania integracyjne, bankiety, team-building) – gwiazda prowadzi pokaz dla zamkniętego grona osób. Show może mieć charakter warsztatów i wspólnej zabawy – uczestnicy mają do wykonania zadania indywidualne lub są podzieleni na grupy, które ze sobą rywalizują. Pozytywnie wpływa to na rozwój wzajemnych relacji i zmusza do współpracy!

Nasze pokazy/warsztaty kulinarne nie muszą być drogie! Posiadamy bardzo elastyczną ofertę cenową pozwalającą dopasować się do Państwa możliwości. W celu precyzyjnej kalkulacji prosimy o kontakt:
– mailowy: biuro@pokazykulinarne.com
lub
– telefoniczny: 604 349 905, 728 801 721.

Show świetnie sprawdza się podczas:

Zobacz nasze autorskie propozycje:

Świąteczne pokazy kulinarne

Pragniemy umilić Państwa spotkania naszymi kulinarnymi atrakcjami. Proponujemy pokazy gotowania świątecznych potraw na olbrzymiej patelni
lub w wielkim kotle, a także warsztaty pieczenia aromatycznych pierników
czy chleba.

Pokaz gotowania
na olbrzymiej patelni

Najczęściej zamawiany pokaz
na imprezy plenerowe!

Rewelacyjna atrakcja kulinarna zarówno latem,
jak i zimą…

Znakomity show kulinarny, a do tego kilkaset porcji pysznego jedzenia dla publiczności.
To będzie hit Waszej imprezy plenerowej!

Bitwa na dwie
lub trzy
olbrzymie patelnie

Zapraszamy Państwa do wspólnej kulinarnej zabawy,
w czasie której przygotujemy na Państwa oczach wyjątkowe dania… A wszystko za sprawą znakomitych Szefów Kuchni, dla których gotowanie to nie tylko zawód, ale prawdziwa pasja.

Warsztaty pieczenia chleba lub pierników

Warsztaty pieczenia mają pokazać, że wypiekanie jest czymś bardzo przyjemnym i przy odrobinie pracy możemy spędzić czas bardzo przyjemnie, pożytecznie,
a także zrobić niespodziankę naszym bliskim.
Goście będą mogli przygotowywać przeróżne chleby, np. ekologiczne, z dodatkami oraz według staropolskich przepisów, jak również upiec pachnące pierniki,
które następnie sami udekorują.

Pokaz gotowania zupy
w wielkim kotle

Gotowanie zupy w wielkim kotle, prowadzone przez kucharzy z programów „MasterChef”, „Hell’s Kitchen”
i „Top Chef”. W szczególności polecamy zupy rybne, tajskie, z owocami morza, a także te nasze, polskie. Jesteśmy otwarci również na Państwa propozycje.
Nasi kucharze mogą przygotować
nawet 2500 porcji degustacyjnych!

Kreatywne warsztaty kulinarne dla dzieci

Warsztaty kulinarne dla dzieci są wyjątkową okazją
do odkrywania nowych smaków, poznawania zapachów i eksperymentowania z naturalnymi składnikami używanymi na co dzień w kuchni.

„Smaki Gruzji”

Muzyczno-kulinarny show w wykonaniu specjalnych gości oraz zespołu tworzącego gruzińską muzykę. Program przybliży Państwu kulturę, tradycje
oraz kuchnię tego wspaniałego kraju.

„Gdybym był bogaty”

Znakomity pokaz, który zaskoczy wszystkich!
Niebanalna propozycja łącząca żydowską sztukę kulinarną z muzyką
zespołu „Wilde Felder”
z krakowskiego Kazimierza.

Pieczenie w starożytnych tandyrach

Przedstawiamy Państwu jedyny w Polsce, niepowtarzalny, pełen pozytywnych wrażeń
pokaz pieczenia w starożytnych piecach
tandyrach.

Turnieje kulinarne

Lato i jesień to najlepsza pora na plenerowe gotowanie. Proponujemy Państwu „Bitwę na dwie ogromne patelnie” oraz „Bitwę na cztery grille”, czyli „Turnieje Kulinarne”, które są idealną propozycją na dni miast, imprezy okolicznościowe („Turniej Sołtysów”,
„Dni Produktów Regionalnych” itp.) oraz rodzinne.

Bicie rekordów kulinarnych

Przedstawiamy Państwu nową, rewelacyjną atrakcję kulinarną – bicie rekordów w wielkości gotowanej potrawy. Wykorzystując zestawy naszych olbrzymich plenerowych urządzeń gastronomicznych, dajemy Państwu możliwość przyrządzenia np. największej jajecznicy, najdłuższej kiełbasy, największego placka ziemniaczanego lub racucha.

„Pizza-Burger Show”

Jedna z naszych najnowszych atrakcji – warsztaty przygotowywania i pieczenia pizzy oraz smażenia pysznych hamburgerów! Uczestnicy poznają sposób
na przygotowanie super ciasta do pizzy, dowiedzą się,
jakie mięso najlepiej pasuje na hamburgery,
a także – które dodatki mogą zawitać w obu potrawach.

Catering​

Proponujemy cateringową obsługę wszelakich  eventów, spotkań oraz uroczystości.
Nasi kucharze przygotują przekąski lub dania cieszące podniebienia wszystkich Gości!