Niepowtarzalna atrakcja!

„Piwa Świata”

Zaskocz swoich Gości czymś niezwykłym!

„Piwa Świata” to idealny sposób
na uatrakcyjnienie dowolnego spotkania firmowego – konferencji, sympozjum,
czy spotkania integracyjnego.
Jest to także, sam w sobie, doskonały pomysł na niezobowiązujące
spotkanie towarzyskie

„Piwa Świata”

Idealny sposób na uatrakcyjnienie dowolnego spotkania firmowego – konferencji, sympozjum, czy spotkania integracyjnego. Jest to także, sam w sobie, doskonały pomysł na niezobowiązujące spotkanie towarzyskie, a w nim:
– kurs kiperski,
– specjalnie dobrany zestaw oryginalnych piw,
– prezentacja surowców, z których powstaje piwo,
– kosmetyki inspirowane piwem,
– konkursy z nagrodami.

Dowiecie się Państwo:
– skąd się wzięło piwo,
– z czego i jak powstaje oraz jakie są jego rodzaje,
– skąd się bierze piana i czy każde piwo się pieni,
– z czego je pić, jak schłodzić i nalewać,
– do jakich potraw serwować piwo,

a wszystko to okraszone będzie anegdotami, ciekawostkami i dobrym humorem.

Przekonajcie się Państwo, jak smakują piwa z różnych stron świata!

„Co pijał Szwejk?” to event, którego uczestnicy biorą udział w błyskawicznym kursie kiperskim oraz poznają surowce i sposoby wytwarzania piwa. Goście uczestniczą w smakowaniu specjalnie dobranego zestawu czeskich piw, odbiegających od stereotypu „pilzneńskie, jasne z pianą”, poznają sposoby serwowania piw oraz biorą udział w quizie sensorycznym, wykorzystując poznaną wiedzę kiperską.

Meldujemy posłusznie, że goście biorą także udział w spotkaniu z dobrym wojakiem Szwejkiem, który wodzi ich po piwnych meandrach Czech i zachwala m.in. piwne łaźnie.

„Piwa dla Pań” to spotkanie, podczas którego uczestniczki biorą udział w błyskawicznym kursie kiperskim oraz poznają surowce i sposoby wytwarzania piwa. Panie uczestniczą w smakowaniu specjalnie dobranego zestawu „kobiecych” piw, poznają nowatorskie trendy komponowania koktajli z udziałem piwa, sposoby serwowania piw oraz komponowania piw z potrawami. Poznają „kobiece” wątki historii piwa i piwnych obyczajów, z uwzględnieniem roli piwa stosowanego jako kosmetyk, oraz sięgną po oryginalną linię piwnych kosmetyków inspirowanych przez naturę.