Znakomity show kulinarny, a do tego kilkaset porcji pysznego jedzenia dla publiczności! W trakcie pokazu publiczność obserwuje proces przygotowania potrawy, a także wysłuchuje wielu ciekawostek kulinarnych, jak i opowieści z planu programu. Następnie publiczność jest częstowana potrawą, którą można sporządzić w ilości 500-2000 porcji! Najlepiej sprawdzają się potrawy w stylu leczo lub gulasz.

Sylwia Biały – o sobie mówi, że jest prawdziwą kurą domową, a dzięki udziałowi w programie “Hell’s Kitchen” (w którym dostała się do finału) chciała odnaleźć swoją zawodową drogę. Sylwia udowodniła, że szybko się uczy i jest bardzo ambitna. Jedno z jej dań tak bardzo posmakowało szefowi kuchni Wojciechowi Modestowi Amaro, że trafiło do menu “Piekielnej Kuchni”.

Pokaz zawiera: wynajem patelni, Gwiazdę kucharską prowadzącą pokaz, obsługę przez wykwalifikowanych kucharzy, 500-2000 porcji pysznej gorącej potrawy, własne nagłośnienie!

Chcesz zorganizować Gotowanie na olbrzymiej patelni? zadzwoń 604 349 905; 728 801 721 lub napisz: biuro@pokazykulinarne.com