WSPÓŁPRACA Z TEO VAFIDISEM
Teo Vafidis ma duże doświadczenie w prowadzeniu restauracji i imprez kulturalno-kulinarnych. Żyjąc i pracując w wielu Europejskich miastach poznał zasady, możliwości i nowe trendy dotyczące obu dziedzin. Swoją wiedzą i umiejętnościami chętnie wesprze twój pomysł na restauracje, projekt czy event.

POKAZY GOTOWANIA
Dzięki profesjonalnemu sprzętowi i umiejętnościom, realizacja widowiskowych prezentacji możliwa jest które nieomalże w każdym miejscu i porze. Na oczach publiczności zebranej w trakcie twojej imprezy firmowej, okolicznościowej, plenerowej powstaną smaczne, ciekawe i estetyczne dania kuchni greckiej. Nie zabraknie też interesującej opowieści obfitującej
w anegdoty i wspomnienia.

EVENTY TEMATYCZNE
Obecność Teo Vafidisa, wykonany przez niego pokaz i warsztaty kulinarne nadadzą interesującego wymiaru imprezom firmowym, plenerowym, okolicznościowym, czy akcjom promocyjnym. Jeden z możliwych scenariuszy imprezy zaczyna się uroczystą kolacją z menu greckim. W dalszej części wieczoru znajdują się konkursy aktywizujące gości oraz nauka tańca Zorba. Wieczór zakończony jest tradycyjnym tłuczeniem talerzy. Grecką metodą odstresowania się po ciężkim dniu pracy.

INTEGRACYJNE LUB MOTYWUJĄCE WARSZTATY DLA FIRM
Wspólne gotowanie i biesiadowanie to stały element naszej codzienności. Jednak dla zespołu ludzi, którzy na co dzień pracują w zupełnie innych okolicznościach może okazać się nowym, ekscytującym wyzwaniem. Warsztaty integrujące i motywujące przez gotowanie to doskonały sposób aby jednocześnie dowiedzieć się czegoś o kuchni greckiej, swoich współpracownikach i sobie samym.

EVENT WEDŁUG WASZEGO POMYSŁU
Możliwa jest także pomoc Szefa w merytorycznym rozplanowaniu przebiegu imprezy lub udział w evencie od początku do końca realizowanym wg Waszego pomysłu. Teo Vafidis pozostaje otwarty na propozycje i chętnie podejmuje nowe wyzwania.

INDYWIDUALNE I GRUPOWE SZKOLENIA KULINARNE
Zarówno dla profesjonalistów prowadzących restauracje, jak i amatorów uwielbiających gotowanie w domowym zaciszu polecamy jedno, dwu i trzy-dniowe szkolenia obejmujące klasyczne dania kuchni greckiej. Spotkanie może odbyć się w dowolnie wybranym przez Państwa miejscu. Wszyscy uczestnicy kursu otrzymują niezbędne do przygotowania potraw produkty, oraz opracowane w eleganckiej formie graficznej opisy receptur.

Chcesz zorganizować pokaz kulinarny z Theofilosem Vafidisem? zadzwoń 604 349 905; 728 801 721 lub napisz: biuro@pokazykulinarne.com