Tomasz Jakubiak – kucharz i dziennikarz kulinarny. Wcześniej szef kuchni w znanych warszawskich i zielonogórskich restauracjach. Gospodarz popularnego programu „Jakubiak w sezonie” w telewizji kuchnia+. Przez cztery lata związany z telewizją śniadaniową „Dzień Dobry TVN” oraz gościnnie w programie „Pytanie na śniadanie”. Niejednokrotnie występował również w roli prowadzącego audycje radiowe w Antyradio i Programie 4 Polskiego Radia, nie mówiąc już o licznych felietonach kulinarnych w „Moje gotowanie”. W programie „Jakubiak w sezonie”, Tomek przekonuje do korzystania z rodzimych, sezonowych produktów, a także odwiedza polskich rolników i hodowców.

Po dużym sukcesie programu „Jakubiak w sezonie” Tomek idzie o krok dalej w ciekawej serii „Jakubiak lokalnie”, gdzie promuje lokalne produkty i ich producentów pokazując dobrodziejstwa polskich regionów. Dzisiaj ten program kulinarny ma największą oglądalność w telewizji kuchnia +.

OFERTA – Pokaz kulinarny

CELE I ZŁOŻENIA
• Poszerzanie wiedzy i umiejętności z zakresu gotowania i zdrowego żywienia,
• Nauczenie sztuki przygotowywania kilku prostych, zdrowych lecz kreatywnych dań,
• Wprowadzenie lekkiej i przyjemnej atmosfery,
• Ma być smacznie i wesoło, a spotkanie ma na długo zapaść w pamięć uczestnikom.

Tomasz Jakubiak poprowadzi pokaz kulinarny – swoiste show z udziałem widzów przedstawiając nowe trendy kulinarne, osobiste spostrzeżenia oraz udzieli porad. Tomek poprowadzi pokaz i zaprosi do niego osoby, które będą brały udział w evencie. Przygotuje kilkanaście produktów z czego zaproszone osoby do wspólnego gotowania wybiorę kilka z nich. Na podstawie wybranych produktów Tomek, na oczach widzów, przygotuje danie, którego wszyscy będą mogli skosztować. Będzie smacznie i zdrowo a na końcu na pewno pysznie.

Zapotrzebowanie:
Dostęp do bieżącej wody
Podłączenie do prądu
Stół/stoły wraz z obrusami
Nagłośnienie w postaci mikrofonu na ucho (opcjonalnie)

Chcesz zorganizować pokaz kulinarny z Tomaszem Jakubiakiem? zadzwoń 604 349 905; 728 801 721 lub napisz: biuro@pokazykulinarne.com