Świąteczne Pokazy Kulinarne z Gwiazdami

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, podczas którego przygotowujemy niepowtarzalne potrawy dla rodziny oraz gości. Zapraszamy do zorganizowania świątecznych pokazów i/lub warsztatów kulinarnych w wykonaniu popularnych kucharzy, aktorów, uczestników telewizyjnych programów kulinarnych… Menu, które zostanie specjalnie dla Państwa skomponowane, będzie pełne fantazji, oryginalne, kipiące energią i nowymi pomysłami lub kultywujące polską tradycję, przygotowane według receptur przekazywanych z pokolenia na pokolenie.

Aromatyczne potrawy wprowadzą Państwa w klimat i nastrój nadchodzących Świąt, pozostawiając zamknięte w smaku i zapachu niezapomniane wspomnienia. Świąteczny pokaz kulinarny jest idealną okazją do spotkania się z ludźmi w przyjemnej atmosferze.

Proponujemy Państwu zorganizowanie świątecznego pokazu gotowania na olbrzymiej patelni. Jest to znakomita okazja do integracji, choćby podczas wigilii z mieszkańcami w Państwa mieście. Na patelni przygotujemy dla Państwa wspaniałe świąteczne potrawy. W poprzednim sezonie ogromną popularnością cieszyła się znakomita zupa rybna. Dowodem na to jest ilość wydawanych porcji – po 2000 na jeden pokaz ! Oczywiście na życzenie Państwa możemy przygotować inne dania świąteczne.

Oprócz olbrzymiej patelni możemy przygotować dla Państwa wigilię zarówno firmową, kameralną, jak i plenerową, podczas spotkania z mieszkańcami. Dania będą przygotowywane przez znane osoby wybrane przez Państwa z naszej oferty.