Super atrakcja!

Kreatywne warsztaty kulinarne dla dzieci

Warsztaty kulinarne dla dzieci są wyjątkową okazją do odkrywania nowych smaków, poznawania zapachów i eksperymentowania z naturalnymi składnikami używanymi
na co dzień w kuchni.

Kreatywne warsztaty kulinarne dla dzieci

Warsztaty kulinarne dla dzieci są wyjątkową okazją do odkrywania nowych smaków, poznawania zapachów i eksperymentowania z naturalnymi składnikami używanymi na co dzień w kuchni. Mali uczestnicy, pod okiem prowadzącego, sami przygotowują swoje pierwsze własnoręcznie zrobione dania.
Wspólna degustacja w finale warsztatów pokaże możliwości drzemiące w adeptach sztuki kulinarnej.
Przeprowadzany jest także konkurs na najciekawszą postać stworzoną przy pomocy najprostszych produktów spożywczych, owoców oraz jarzyn.
Warsztaty pozwolą również zdobyć podstawową wiedzę o witaminach, zdrowej żywności i zdrowym stylu życia, co może również zostać zakończone konkursem sprawdzającym to, czego dzieci się nauczyły. Takie spotkania skierowane są do dzieci w wieku 6-14 lat.
Podczas zajęć uczestnicy wykonają kolorowe kanapki, przygotują słodkie naleśniki, zrobią „zwierzaki-cudaki”…

„Smacznie, zdrowo, owocowo… koktajle”

Kolejną odsłoną „Kreatywnych warsztatów kulinarnych” dla dzieci, są koktajle. Program „Smacznie, zdrowo, owocowo… koktajle” ma na celu zachęcić młodych ludzi do częstszego spożywania owoców i warzyw, które są świetną alternatywą dla modnych i niezdrowych słonych przekąsek.

W trakcie warsztatów przygotujemy kilka naprawdę zdrowych koktajli owocowych i warzywnych. Uczestnicy otrzymają przepisy na nie wszystkie.

  • Zobacz galerię zdjęć z pokazów: